Субота, 20.04.2024, 08:42

.

«  Листопад 2016  »

Головна » 2016 » Листопад » 22 » "Україна - територія Гідності та Свободи"
"Україна - територія Гідності та Свободи"

Народ мій є!

Народ мій завжди буде!

Ніхто не перекреслить мій народ!

В. Симоненко

“Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Мені, як Президенту України, залишається лише документально засвідчити це і підписати Указ про День гідності та свободи, який українці віднині і навіки будуть відзначати 21 листопада”, – сказав Гарант.

З нагоди пам'ятної дати  в публічно-шкільній бібліотеці с.Горбаків  21 листопада відбувся вечір-пам'яті «Україна – територія Гідності та Свободи». Мета заходу розширити знання учнів про історичні доленосні події в Україні, вшанувати  пам’ять героїв Небесної сотні, навчити підростаюче покоління бути гідними громадянами своєї країни, виховувати патріотизм, національну гордість, любов до України.

Відеоперегляд  документального фільму дав змогу пригадати пам'ятні події, опинитися в атмосфері Майдану. Діти, затамувавши дихання, дивились на перебіг подій на екрані.

Доповненням заходу стала книжкова виставка «Поезія народжена Майданом», на сторінках якої - і відтворення історичних подій зими 2013-2014 років, і імена героїв "Небесної Сотні", і кращі світлини Революції, і мистецтво Майдану.

Цей захід - нагадування всім українцям про те, якою ціною здобуто свободу на новий шанс для країни стати справжньою європейською державою. Тож, будьмо гідними пам'яті наших Героїв! Завдяки нашій згуртованості, незламності духу та беззаперечній вірі у перемогу справедливості над нашою Батьківщиною запанує мирне небо, а в наші домівки прийде радість, злагода та впевненість у завтрашньому дні!

Переглядів: 709 | Додав: allabiblioteka | Рейтинг: 0.0/0